|
Wisła napastnikami stoi... Nie wiem czy jest w Europie drugi taki klub, który ma 1 napastnika w kadrze i w razie kontuzji nie ma kim grać. To jest niebywałe żeby na tym poziomie rozgrywek nie mieć jakiegokolwiek zaplecza. Żyjemy w prawie 40 mln kraju a nie można znaleźć średniej klasy kopacza który potrafiłby przynajmniej raz w meczu prosto kopnąć piłkę. Dzisiaj zapowiada się 5 porażka z rzędu i nic nie może świadczyć na naszą korzyść. Szczyt naszych marzeń to cudowne 0:0 jeżeli Pogoni nie będzie się chciało nas atakować. Idziemy na dno i jeżeli w zimie nie dojdzie do trzęsienia ziemi, a podejrzewam że go nie będzie to o utrzymanie możemy walczyć do ostatniej kolejki. A widmo odjęcia 10 pkt to ciężko nawet komentować, gdyby do tego doszło.
|