Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34273
Stary 18.12.2015, 14:18
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Takim prawem, ze i jedni i drudzy stosuja propagande do zdyskredytowania oponenta.

Rownaja sie, poniewaz obie uprawiaja propagande. Nie pisalem pod katem sluchalnosci/ogladalnosci. Otrzyjcie lzy placzacy, zale z serca wyzujcie - niedlugo publiczna dostaniecie w prezencie.

Tylko poziom medialny dalej bedzie zenujacy.
Specjalnie dla Ciebie "propaganda" Janeckiego , jednego z nielicznych prawicowych dziennikarzy z jajami.Co byś zrozumiał z jednej strony "prawicowa c..a" warzecha z drugiej Janecki,z jednej strony janke z drugiej Gadowski itd.Po której stronie jesteś Panie prawicowy? Robimy porządki czy pier...imy sie w tańcu? hę?

http://wpolityce.pl/polityka/275511-...kraglego-stolu