ABGwislakABG napisał(a):

|
NIE MASZ NIEZALEZNYCH STRON! SAM musisz wyrobic sobie opinie na podstawie tego, co jest Ci serwowane!
|
Zwróć uwagę, że wielu jest na to zbyt leniwych mentalnie lub zabieganych, oddają formułowanie swoich poglądów tak jak firmy obsługę klienta komuś innemu. Tym kimś są oczywiście
najłatwiej dostępne media. Jak inaczej wytłumaczysz, że taki Filip z konopii jak Nowoczesna znalazł się w sejmie?
Wyobraź sobie, że przed wyborami promowała ich tylko tv Republika i jakieś prawicowe gazety...
Poza tym, no niestety zbyt długo niszczono i wybijano polską inteligencję i środowiska patriotyczne. Te braki w społeczeństwie bardzo ładnie sie, od upadku komuny, wykorzystuje. Dlatego teraz cała nadzieja w mądrej młodzieży.