|
Nie patrzac na liste urazow musimy dzisiaj wygrac. Jankowski niech sie postara i w koncu zacznie strzelac gole. Sytuacja jest coraz gorsza, nie mozemy stracic kontaktu z 8 miejscem bo za duzo stracimy i trzeba bedzie duzo odrabiac. Dobrze, ze to ostatni mecz w tym roku, w lutym jak wrocimy do grania w koncu wroci wiekszosc kontuzjowanych a moze i wszyscy.
|