Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.12.2015, 13:13
No i melduje się, dzisiaj skład grubo widzę. Napewno będę oglądał .Nie mogę przyjść na R22 bo w UK mieszkam ale będę oglądał jak co tydzień. AVE WISŁA
Odpowiedz cytując