Temat
:
[XXI] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 18 grudnia, piątek godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
18
18.12.2015, 13:13
No i melduje się, dzisiaj skład grubo widzę. Napewno będę oglądał .Nie mogę przyjść na R22 bo w UK mieszkam ale będę oglądał jak co tydzień. AVE WISŁA
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28