Alez przepraszm najmocniej ja nie wymienilem w tamtym poscie nawet zadnego nicka wiec brzydko sie zachowujesz przypisujac "braciom" powyzsze zarzuty

Ja tylko dbam o wpolne dobro naszego forum tak jak PIS dba o wspolne dobro Polakow moscipanie. Rowniez goraco pozdrawiam z najwiekszymi wyrazami sympatii.