Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34262
Stary 18.12.2015, 11:16
Alez przepraszm najmocniej ja nie wymienilem w tamtym poscie nawet zadnego nicka wiec brzydko sie zachowujesz przypisujac "braciom" powyzsze zarzuty Ja tylko dbam o wpolne dobro naszego forum tak jak PIS dba o wspolne dobro Polakow moscipanie. Rowniez goraco pozdrawiam z najwiekszymi wyrazami sympatii.