wiesniak842 napisał(a):

|
Drogi uzytkowniku kerim1906. W post scriptum wyraznie podkreslilem, ze post ow zostal napisany w trosce o ogol uzytkownikow tego forum (braci po szalu) ale takze i w trosce o innych uzytkownikow cierpiacych ewidentnie na zaburzenia emocjonalno-umyslowe( nie wiem czy braci bo nikt ich nie zna i na meczu nie uswiadcza). To z glebi mojego dobrego serduszka bylo pisane. Martwie sie o Ciebie:(
|
Myślisz że jak kogoś nie widzisz na meczu albo nie znasz to możesz go podpie...ać.
Możesz pisac o zaburzeniach emocjonalno umysłowych bez konsekwencji.Powiem ci że nawet w stosunku do takich komuchów jak asik czy kilogramowy nie przyszło by mi do głowy żeby ich gdziekolwiek podpie...ać.Niech każdy to przeczyta i oceni.Powtórzę wstyd i hańba.