Wyświetl pojedynczy post
Sardyn
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 18.12.2015, 11:02
Jak jest z tablicami pamiątkowymi z imieniem i nazwiskiem - trzeba odebrać osobiście czy przyślą do domu bo dziś ostatni dzień odbioru osobistego i nie wiem czy mam jechać. Ma ktoś jakąś informację na ten temat ?
Odpowiedz cytując