Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
Sardyn
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2005
Offline
#
34
18.12.2015, 11:02
Jak jest z tablicami pamiątkowymi z imieniem i nazwiskiem - trzeba odebrać osobiście czy przyślą do domu bo dziś ostatni dzień odbioru osobistego i nie wiem czy mam jechać. Ma ktoś jakąś informację na ten temat ?
Sardyn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sardyn
Znajdź inne posty napisane przez Sardyn