|
No ale nie powiesz mi chyba że Cupiał nie ma nic do powiedzenia ? Widzę że mój ukochany klub się stacza to albo sprzedaje... albo sam biorę na siebie i dofinansowanie od nowa... A od 2/3 lat NIC, przyglądanie się tylko i dokładanie nieodpowiedzialnymi decyzjami... oczywiście rozumiem jego klub..
|