|
Gaszyńskiego można rozliczać po 2/3 latach pracy ale nie po niecałych 12 miesiącach, każdy zdaje sobie sprawę w jakim jesteśmy szambie, długi, wąska kadra,słabo z mediami, coraz mniej ludzi na stadionie. Gaszyński próbował to zmienić, nie jego wina że wychodzą długi z poprzednich lat kiedy nie on był prezesem... ze Smudą nie on chyba podpisywał kontrakt, był na niekorzyść Wisły. Teraz mamy sponsorów meczowych... zawsze pare groszy, dogadaliśmy się z miastem i z innymi piłkarzami w sprawie spłaty długów, to samo chyba z Impelem,mecz gdzie zebraliśmy chyba 800tyś..., z tego co wiem każdy piłkarz dostaje pensje no może nie 100% ale dostaje ....
Karnetów sprzedanych przyzwoicie, na meczu zawsze ponad 10 tyś (Jak na wyniki to nie jest źle). Mąka dobry transfer, Cieżniak też, Cywka hmm na lewej ostatnio rozegrał się, Crivellaro jest wart 1mln ojro... zawsze coś można na nim zarobić !!!!!
|