Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34247
Stary 17.12.2015, 22:46
ABGwislakABG Hipokryta, tak masz na imię.

Innym ubliżasz, a sam oczekujesz przeprosin. Mały zakompleksiony mitoman, tak Cię postrzegam robaczku

A za ubaw związany z twoją osóbką, dzieki

_________

Choć jedna telewizja wolna od towarzystwa agitującego na rzecz świętości IIIRP, oraz , na co czekam, wspólna praca PiS z Kukiz'15 nad projektem nowej konstytucji, mnie akurat to najbardziej teraz interesuje.

_________
Do tekstu poniżej, ubliżasz wulgaryzmami jako pierwszy (ja nigdy tak nie zaczynam dyskusji), od komunistów też, czyli jednak skleroza i poszukiwanie kłótni za wszelką cenę, smutne musisz mieć życie, bez odbioru.

EDIT. Co do cierpień, od komunistów, nie znasz losów mojej rodziny, moich też nie, więc nie masz pojęcia o czym piszesz, jak zwykle z resztą.
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.12.2015 o godz. 23:28.