ABGwislakABG Hipokryta, tak masz na imię.
Innym ubliżasz, a sam oczekujesz przeprosin. Mały zakompleksiony mitoman, tak Cię postrzegam robaczku
A za ubaw związany z twoją osóbką, dzieki
_________
Choć jedna telewizja wolna od towarzystwa agitującego na rzecz świętości IIIRP, oraz , na co czekam, wspólna praca PiS z Kukiz'15 nad projektem nowej konstytucji, mnie akurat to najbardziej teraz interesuje.
_________
Do tekstu poniżej, ubliżasz wulgaryzmami jako pierwszy (ja nigdy tak nie zaczynam dyskusji), od komunistów też, czyli jednak skleroza i poszukiwanie kłótni za wszelką cenę, smutne musisz mieć życie, bez odbioru.
EDIT. Co do cierpień, od komunistów, nie znasz losów mojej rodziny, moich też nie, więc nie masz pojęcia o czym piszesz, jak zwykle z resztą.