Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34244
Stary 17.12.2015, 22:40
Drogi wiesniak842
ale ja temu nie przeczę. Stwierdzam tylko brak równowagi, co wykrzywia demokracje, powoduje brak dialogu, a zastępuje go propagandą jednej strony. Gdyby była choć minimalna równowaga, powiedzmy 2 stacje liberalne (TVN Polsat) kontra jedna konserwatywna, choćby 2 na 1 , żylibyśmy w bardziej normalnym kraju.