Drogi
wiesniak842
ale ja temu nie przeczę. Stwierdzam tylko brak równowagi, co wykrzywia demokracje, powoduje brak dialogu, a zastępuje go propagandą jednej strony. Gdyby była choć minimalna równowaga, powiedzmy 2 stacje liberalne (TVN Polsat) kontra jedna konserwatywna, choćby 2 na 1 , żylibyśmy w bardziej normalnym kraju.