Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10567
Stary 17.12.2015, 22:36
Może nie jesrem zwolenikiem Gaszyńskiego ale lepszy on jako prezez niź Smuda jako doradca Cupiała.
A pozatym Gaszyński może dużo nie zmienił ale zawsze coś i napewno robił coś by zmniejszyć zadłużenie i poprawić sytuacje finansową i moim zadniem w rok.dużo zwojować nie mógł.

Więc moim zdaniem nowy prezez nie bedzie złym pomysłem (jeśli ma plan długo falowy) ale Smuda to samobójstwo.
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując