|
Może nie jesrem zwolenikiem Gaszyńskiego ale lepszy on jako prezez niź Smuda jako doradca Cupiała.
A pozatym Gaszyński może dużo nie zmienił ale zawsze coś i napewno robił coś by zmniejszyć zadłużenie i poprawić sytuacje finansową i moim zadniem w rok.dużo zwojować nie mógł.
Więc moim zdaniem nowy prezez nie bedzie złym pomysłem (jeśli ma plan długo falowy) ale Smuda to samobójstwo.
|