Tu się zgodzę z Wieśniakiem.
Kerim, te słowa kieruję do Ciebie

Daj sobie czasami na wstrzymanie, bo co za dużo, to nie zdrowo- pamiętaj !
Nie musisz się do wszystkiego odnosić i od razu kogoś atakować za odmienne zdanie. Trochę luzu, bo Ci żyła pęknie z tej polityki
