Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34240
Stary 17.12.2015, 22:26
Tu się zgodzę z Wieśniakiem.

Kerim, te słowa kieruję do Ciebie Daj sobie czasami na wstrzymanie, bo co za dużo, to nie zdrowo- pamiętaj !

Nie musisz się do wszystkiego odnosić i od razu kogoś atakować za odmienne zdanie. Trochę luzu, bo Ci żyła pęknie z tej polityki
Ostatnio edytowane przez heoij : 17.12.2015 o godz. 22:29.