Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34236
Stary 17.12.2015, 22:18
Hubert widac, zes mlokos.

NIE MASZ NIEZALEZNYCH STRON! SAM musisz wyrobic sobie opinie na podstawie tego, co jest Ci serwowane!

Problemem sa medialne klosze.

Albo po, nowoczerskie etc. I wtedy ladujesz w gw, tvn, natemat itd., albo pis i wtedy rydzykowskie media, republika, niedlugo publiczna.

Wbrew powskiego i pisowskiego myslenia jest jeszcze 3 droga, ktora nie nalezy do zadnego klosza i potrafi samodzielnie wylapywac informacje i wyciagac z nich samodzielne wnioski bez mediow z 1 i 2 klosza. Tylko ona ma najgorzej, bo nadaje na oba klosze i przez obydwa obozy jest krytykowana. Jak siedzisz w ktoryms z kloszu jestes cacy, swoj, zloty brat etc. Jak kiedys byla sluchaczka RM okreslic mojego ojca.

Daleko idac - tutaj mnie Smuga takim zwrotem raz na sb okreslil. Milosc sie skonczyla przy 1 ataku na klosz nr 2 z pisem w srodku.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 17.12.2015 o godz. 22:24.
Anty PO-PiS!!!