Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10564
Stary 17.12.2015, 21:43
Pełna zgoda Panowie, ale akurat za poziom sportowy najbardziej powinien odpowiadać Zdzisław Kapka, czyli dyrektor sportowy.
Odnośnie sponsora słyszałem opinię, że Wisła miała odrzucać każdą ofertę poniżej 4,5 mln, ze względu na fakt że bardziej miało opłacać się wówczas reklamowanie TF, nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to wiele wyjaśnia. Bednarz nie znalazł chyba żadnego sponsora oprócz Toto który nam dał nie wiele bo część zabrało UFO część pośrednik, a w dodatku pokłócił się z kibicami i bawił w mycie murów.
Ja nie bronię Gaszyńskiego, nie jest święty ani idealny ale wydaje mi się że będzie lepszy niż Smuda.
Nie bez powodów pracował w dużej korporacji i zajmował tam wysokie stanowiska.

Najbardziej przeraża mnie to że ma być najbliższym doradcą Cupiała.
Choć prawda jest taka, że jeśli Cupiał wpompuje teraz kilka/kilkanaście mln zł, zapewni kontrakt nowemu szkoleniowcowi i środki na kilka wzmocnień to nie będzie już miało pierwszorzędnego znaczenia kto jest prezesem.
Z dobrym budżetem nawet przeciętny prezes sobie poradzi, pytanie czy zadba o dłuższą niż 2/3 letnią wizje rozwoju....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 17.12.2015 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując