Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10563
Stary 17.12.2015, 21:23
Chciałbym tylko przypomnieć, że jedną z niewielu osób w Wiśle, która regularnie otrzymuje pensje(bardzo wysoką!) jest Prezes Gaszyński. W klubie nie tylko pracują piłkarze na kontraktach, ale wiele wiele osób, zaś wypłaty nie widziały od pół roku pomimo tego są WIERNE temu klubowy. Na to też warto spojrzeć z innej perspektywy. W spółce sportowej też mamy do czynienia z ludzkimi dramatami pracowników, którzy poświęcają swój czas mimo, iż ostatnią wypłatę mogli pobrać ze swoich kont bankowych w sierpniu....
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 17.12.2015 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując