siedzenaganku2 napisał(a):

|
ja tam stilicia nie lubie za to, ze kiedy byla szansa na europejskie puchary, to okazal sie slaby jak barszcz, nic nie gral w rundzie mistrzowskiej. co mi po tym, ze caly sezon blyskal jak gwiazdka, skoro w najwazniejszych momentach zawodzil, że bania mała
|
barszcz tak jak wszyscy...
Gaszyński coś pierdnął o pucharach żeby poprawić atmosferę i aby ludzie kupowali karnety, a Wy to łykacie.
Wąska kadra, naście baniek w plecy, najlepszy zawodnik na wylocie i wywalczymy puchary... chyba żeby zaraz potem spaść.
Puchary to powinniśmy byli mieć w 2013/14... oczywiście gdyby wszyscy nie odpuścili.