|
Niestety byłem. Również jechałem specjalnie o 17 przez Korki. Zajechałem o 18. Pani powiedziała że już nima. To jest plucie w twarz kibiców. Moje w....... Nie miało granic ponieważ uzbieralem z pomocą kilku osób 40 zakretek ale nie myślałem że zrobią jakieś limity. Śmieszne to jest i za razem tragiczne co się dzieje.
Druga sprawa to są te plakaty sprzed 100lat z Jirsakiem itd.
Ale najwieksze jaja to plakat Małeckiego na samym środku w strefie kibica.
Nie trzeba chyba tego komentować
|