|
Jeżeli to wszystko prawda że Gaszyński poleci i że Dyzma na pełnić jakąś rolę w klubie to.... szkoda słów. Kto by kiedyś pomyślał że Cupial takie cyrki będzie wyprawiał zero profesjonalizmu Boże chroń Wisłę....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|