"Sędziowie TK do pracy przychodzą dwa razy w tygodniu. W grudniu nie było żadnej wokandy! W listopadzie były trzy wokandy. Sędziowie TK w moim przekonaniu, i jak sądzę w przekonaniu społeczeństwa, są we właściwy sposób finansowo gratyfikowani. Zarabiają ok. 20 tys. złotych. Mają zapewniony stan spoczynku po 9 latach pracy bez względu na wiek."
http://wpolityce.pl/polityka/275415-...panstwie-wideo