|
ja tam stilicia nie lubie za to, ze kiedy byla szansa na europejskie puchary, to okazal sie slaby jak barszcz, nic nie gral w rundzie mistrzowskiej. co mi po tym, ze caly sezon blyskal jak gwiazdka, skoro w najwazniejszych momentach zawodzil, że bania mała
|