Wyświetl pojedynczy post
siedzenaganku2
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 17.12.2015, 16:47
ja tam stilicia nie lubie za to, ze kiedy byla szansa na europejskie puchary, to okazal sie slaby jak barszcz, nic nie gral w rundzie mistrzowskiej. co mi po tym, ze caly sezon blyskal jak gwiazdka, skoro w najwazniejszych momentach zawodzil, że bania mała
Odpowiedz cytując