Pero napisał(a):

|
Smuda nosi w sercu tego co mu w danej chwili płaci (Widzew, Zagłebie, Miedź, Legia, Lech). Akurat przywiązanie do herbu klubowego i honor to ostatnie rzeczy o jakie bym go podejrzewał ...
|
Podobnie jak 90% srodowiska pilkarskiego,
Temat powrotu Smudy to jakis smutny kabaret. Pozostaje tylko dziwic sie Franciszkowi Smudzie, ze po raz kolejny szuka wejscia do tej samej rzeki. Tylko po co?
Ordynatorem Szptala Uniwersyteckiego na Kopernika, równiez bedzie dobrym.