Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34193
Stary 17.12.2015, 15:26
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jeden z niewielu słusznych głosów w tym temacie, gdzie za moment będzie ściana niewidocznych komentarzy.
Nie masz racji, tak jak ten drugi samotny głos, a Ty ...Tkwij więc w swoim zamkniętym pudełku.
Twoje życie to monolog, nie widzisz, nie słyszysz, nawet mówić do innych nie potrafisz. Jest tylko Twój głos i tylko identyczne poglądy, jak Twoje, innych, nie ma. Tak wygląda Twoja "demokracja". U Ciebie Ziemia jest płaska, Księżyc zrobiony z sera żółtego i nic nie przekona Cię, że jest inaczej

EDIT.
To że są użytkownicy tego forum, którzy są głusi i ślepi na cudze argumenty, bo ich zwyczajnie nie widzą, to jednak drobiazg małego znaczenia, gorzej, że identycznie jest wśród polityków, Ci też widzą tylko swój punkt widzenia, a na inne mają opcję "ignoruj"... I do póki tak będzie, w Polsce normalna demokracja nie zawita. Dla przykładu spór o wybór do TK, jest przecież prosty, tych 3 sędziów zostało wybranych przez poprzedni sejm z wadą prawną czy bez wady prawnej (w kontekście realizacji uchwał), reszta to tylko bicie piany.



Tak wygląda u nas w Polsce dialog w polityce.

PS. I trochę satyry https://www.youtube.com/watch?v=4dAJ_P0868o
i dla poprawy humoru, głos z przemówienia wyłączyłem, bo je znam i mnie przy oglądaniu przeszkadza, a memy ciekawe, polecam https://www.youtube.com/watch?annota...&v=beKy5ohQHS0
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.12.2015 o godz. 17:29.