Mareq napisał(a):

|
No cóż. Pozostaje mi jedynie serdecznie ci współczuć i żywić nadzieje, że zaczniesz władać językiem polskim.
|
Mareq, czy to Ty? :B
przeszedlem sie po tym temacie, tak mniej wiecej od momentu wyborow i mam jedno pytanie: Wy tu tak serio z tymi pogladami?