Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34192
Stary 17.12.2015, 15:21
Mareq napisał(a):Wyświetl post
No cóż. Pozostaje mi jedynie serdecznie ci współczuć i żywić nadzieje, że zaczniesz władać językiem polskim.
Mareq, czy to Ty? :B

przeszedlem sie po tym temacie, tak mniej wiecej od momentu wyborow i mam jedno pytanie: Wy tu tak serio z tymi pogladami?