Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12212
Stary 17.12.2015, 13:42
Jak ktoś chce bilet na E albo zna kogoś (najlepiej małolata) którego nie stac na bilet to priv, tylko szybko bo do dzisiaj jest ta promocja z nakrętek, mam ich trochę a sam wolałem kupić bilet.
Odpowiedz cytując