maTS napisał(a):

|
Nie panikujcie... Lechia bogata a coś wykryli... najwyżej upomnienie albo każą spłacić w terminie. Nie siejcie fermentu
|
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Właśnie mieli spłacić, zobowiażali się i niespłacili. Obietnica spłaty już nic nie wazna, trzeba wyłożyć kasę, Tylko skąd niby ? Jest b. źle...