Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10545
Stary 17.12.2015, 13:38
maTS napisał(a):Wyświetl post
Nie panikujcie... Lechia bogata a coś wykryli... najwyżej upomnienie albo każą spłacić w terminie. Nie siejcie fermentu
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Właśnie mieli spłacić, zobowiażali się i niespłacili. Obietnica spłaty już nic nie wazna, trzeba wyłożyć kasę, Tylko skąd niby ? Jest b. źle...
Odpowiedz cytując