Ja tak czytam to forum i widzę spore nazwiska "obietnice" (a nawet pewne kroki, nowy sponsor) to znaczy że musi coś być na rzeczy

tylko żeby nie wyszło jak zawsze.
Skoro klub podejmuje takie ryzyko to powinniśmy też coś zrobić i chodzić na te mecze a nie tylko na derby i legie
