Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 16.12.2015, 22:59
Ja tak czytam to forum i widzę spore nazwiska "obietnice" (a nawet pewne kroki, nowy sponsor) to znaczy że musi coś być na rzeczy tylko żeby nie wyszło jak zawsze.

Skoro klub podejmuje takie ryzyko to powinniśmy też coś zrobić i chodzić na te mecze a nie tylko na derby i legie
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując