Temat
:
Kto nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
Od: 09.2015
Offline
#
350
16.12.2015, 22:54
Był Maaskant reklamowany jako drugi Guus Hiddink
to czemu nie miałby być Hugo
tylko żeby nie było jak z tymi perfumami
http://img.photobucket.com/albums/v2...Picture451.jpg
stary zgred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary zgred
Znajdź inne posty napisane przez stary zgred