Mareq napisał(a):

Nie widzę w tej ustawie przepisu o treści ,,jak jest zamach na demokrację to z wnioskiem może wystąpić i opozycja", ani choćby o treści w minimalnym stopniu zbliżonej do tego co piszesz.
Niemożliwy i nieopłacalny.
|
Gdzieś czytałem wypowiedź wspomnianego Martina Schulza "powrót nacjonalizmów jest wykluczony i w razie konieczności "duch europejskiej wspólnoty" musi być narzucony siłą."
Pytanie czy prawdziwą intencją ustawy z dnia 7 lutego 2014 r. jest udział zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jak twierdzisz?