Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34172
Stary 16.12.2015, 22:28
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę w tej ustawie przepisu o treści ,,jak jest zamach na demokrację to z wnioskiem może wystąpić i opozycja", ani choćby o treści w minimalnym stopniu zbliżonej do tego co piszesz.

Niemożliwy i nieopłacalny.
Gdzieś czytałem wypowiedź wspomnianego Martina Schulza "powrót nacjonalizmów jest wykluczony i w razie konieczności "duch europejskiej wspólnoty" musi być narzucony siłą."
Pytanie czy prawdziwą intencją ustawy z dnia 7 lutego 2014 r. jest udział zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jak twierdzisz?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 16.12.2015 o godz. 22:33.