hiszpan00 napisał(a):

|
Jak jest zamach na demokrację to może i opozycja...(...)czy niemożliwy ?
|
Nie widzę w tej ustawie przepisu o treści ,,jak jest zamach na demokrację to z wnioskiem może wystąpić i opozycja", ani choćby o treści w minimalnym stopniu zbliżonej do tego co piszesz.
Niemożliwy i nieopłacalny.