Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34170
Stary 16.12.2015, 22:14
hiszpan00 napisał(a):Wyświetl post
Jak jest zamach na demokrację to może i opozycja...(...)czy niemożliwy ?
Nie widzę w tej ustawie przepisu o treści ,,jak jest zamach na demokrację to z wnioskiem może wystąpić i opozycja", ani choćby o treści w minimalnym stopniu zbliżonej do tego co piszesz.

Niemożliwy i nieopłacalny.