Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10908
Stary 16.12.2015, 21:46
Cytat:
W jakich relacjach jest Pan dziś z właścicielem Wisły Bogusławem Cupiałem?
-W świetnych. Ostatnio spotkaliśmy się w czwartek. Siedzieliśmy i dyskutowaliśmy do późnej nocy.

Podobno niedawno w Myślenicach negocjował Pana ewentualny powrót na Reymonta. To prawda?
-Nie, nie, nie! Rozmawialiśmy tylko o piłce.
Pełen obaw czytam takie fragmenty wywiadu z Franiem ...... Niestety ale poważnie boje się że Boss myśli zatrudnić go w klubie w charakterze jakiegoś Dyro czy coś w ten deseń. Nigdy niestety nie było żadnej myśli przewodniej, nie wierzę już że będzie....
Odpowiedz cytując