|
Ludzie nawet jak nie macie zamiaru przyjść ( bo takie i takie powody - nieważne ) to przynieście te nakrętki z coca coli i innych spritów czy fant . Niech chociaż dzieciaki z biduli przyjdą na mecz. Niech mają chwilę radości. Może jakiś procent połknie bakcyla i zacznie chodzić na Wisełkę a później Jego dzieci i wnuki itd itp...
|