Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12209
Stary 16.12.2015, 20:17
Ludzie nawet jak nie macie zamiaru przyjść ( bo takie i takie powody - nieważne ) to przynieście te nakrętki z coca coli i innych spritów czy fant . Niech chociaż dzieciaki z biduli przyjdą na mecz. Niech mają chwilę radości. Może jakiś procent połknie bakcyla i zacznie chodzić na Wisełkę a później Jego dzieci i wnuki itd itp...
Odpowiedz cytując