Temat
:
[XXI] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 18 grudnia, piątek godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
11
16.12.2015, 20:11
Jesteśmy trzecią od końca drużyną w meczach u siebie
Pogoń jest czwartą drużyną na wyjazdach w tym sezonie
Oj cienko to widzę ale...
KTO KOCHA TEN WIERZY !!!
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10