Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.12.2015, 19:12
Nie ma innego wyjścia jak wyszarpać 3 punkty. Styl, sposób nie ma znaczenia. Potrzebujemy kompletu punktów jak ryba wody.
Przy niekorzystnych wynikach może się okazać, że jesteśmy w ciemnej dupie. Jaga wygrywa dziś i w weekend, wygrywają Ruch, Amica i Lubin i do 8 miejsca będzie 7 pkt straty.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując