Bartosz napisał(a):

Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?
Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...
... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
|
Nie wyobrażam sobie kolejnej porażki.
Trzeba postawić na nogi Pawła ponadto kopacze muszą wziąć d.pę w troki i wygrać to.
Paprykarz u siebie to nie l, wyjazd do Amiki czy derby z będącymi na fali żydami.