Babba napisał(a):

|
Tych wszystkich dziennikarzy to w....u wysłać na sybir..jak nie pieprzą o zwolnieniu Moskala przez pół roku to wiecznie ciągną tego pajaca Smudę za język. Tabloidowe bzdety z tych wywiadów z nim wychodzą..
|
Ale im właśnie o to chodzi, żeby szukać sensacji i dobijać leżącego. Taki zawód :/