Mareq napisał(a):

Nie wszystkie, tylko te które obecnie są prowadzone.
Rozumiem, że zapis o większości 2/3 zostanie także wtedy, gdy mniejszość blokującą będą stanowili sędziowie nie pochodzący z nominacji PiSu.
Orzekanie co do zasady w pełnym składzie sparaliżuje pracę Trybunału.
|
Sorry, mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Oczywiście "prowadzone" a nie w których "orzeczono". Natomiast tym "pełnym składem" PiS chce utopić TK, który nie będzie mógł się już niczym zająć w przyszłości ze względu na kryzys w którym się znajduje.