Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34150
Stary 16.12.2015, 10:21
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Nie wszystkie, tylko te które obecnie są prowadzone.

Rozumiem, że zapis o większości 2/3 zostanie także wtedy, gdy mniejszość blokującą będą stanowili sędziowie nie pochodzący z nominacji PiSu.

Orzekanie co do zasady w pełnym składzie sparaliżuje pracę Trybunału.
Sorry, mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Oczywiście "prowadzone" a nie w których "orzeczono". Natomiast tym "pełnym składem" PiS chce utopić TK, który nie będzie mógł się już niczym zająć w przyszłości ze względu na kryzys w którym się znajduje.
c.d.n.