Bartosz napisał(a):

Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?
Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...
... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
|
Może i bym postawił, ale nie mam zamiaru cieszyć się z naszej przegranej w jakikolwiek sposób.