Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.12.2015, 10:18
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?

Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...

... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
Może i bym postawił, ale nie mam zamiaru cieszyć się z naszej przegranej w jakikolwiek sposób.
Odpowiedz cytując