Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
Od: 08.2010
Offline
#
10528
16.12.2015, 09:32
http://www.wislaportal.pl/30107,Bogu...sie_Wisly.html
pisałem o tym ze nie musi. zmiany wlasciciela tez nie będzie zadnej takiej ze z telefoniki do Cupiala tez nie
zmieni sie tylko to co juz pisałem władze Klubu
ZAWSZE NAD WAMI!!!
m_abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m_abg
Znajdź inne posty napisane przez m_abg