|
Nie wszystkie, tylko te które obecnie są prowadzone.
Rozumiem, że zapis o większości 2/3 zostanie także wtedy, gdy mniejszość blokującą będą stanowili sędziowie nie pochodzący z nominacji PiSu.
Orzekanie co do zasady w pełnym składzie sparaliżuje pracę Trybunału.
|