|
Rozpisałeś się... o niczym
W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego Prezes TK nie chce jasno zadeklarować: Orzeczenie nie ma wad prawnych.
Wymaga to sporządzenia krótkiego pisma:
W odpowiedzi na pismo z dnia... stwierdzam, że na podstawie przepisów ... skład sądu orzekającego nie był sprzeczny z przepisami prawa i nie powodował nieważności wyroku.
Oczywiście Prezes TK może to olać.... w końcu, co kto mu za to zrobi?
Ale o czym to świadczy?
Że nie potrafi on (sędzia TK!) odeprzeć wątpliwości?
Zauważ, że Kempa nie podważa treści orzeczenia tylko sugeruje jego nieważność formalną.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|