Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34142
Stary 15.12.2015, 22:42
Rozpisałeś się... o niczym
W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego Prezes TK nie chce jasno zadeklarować: Orzeczenie nie ma wad prawnych.

Wymaga to sporządzenia krótkiego pisma:
W odpowiedzi na pismo z dnia... stwierdzam, że na podstawie przepisów ... skład sądu orzekającego nie był sprzeczny z przepisami prawa i nie powodował nieważności wyroku.

Oczywiście Prezes TK może to olać.... w końcu, co kto mu za to zrobi?
Ale o czym to świadczy?
Że nie potrafi on (sędzia TK!) odeprzeć wątpliwości?

Zauważ, że Kempa nie podważa treści orzeczenia tylko sugeruje jego nieważność formalną.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....