Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17902
Stary 15.12.2015, 18:22
stary zgred napisał(a):Wyświetl post
Przerażający jest poziom wiedzy "dzieci Cupiała" na temat historii w jakich niektórzy piłkarze opuszczali Nasz klub.
Jak ktoś równa w jednym szeregu Małeckiego i kokoszkę to nie mam pytań.
Podejrzewam że za 100-200mln to byście nawet zgodzili się na zmianę nazwy Naszego klubu.

No chyba że to już znak czasu że plują Ci w twarz - to się oblizujesz, w imię tolerancji itd
W Twoim wpisie brakuje tylko odesłania kibiców na drugą stronę Błoń, i wypisz wymaluj idol pewnej części trybun - Małecki!

Jeżeli piszesz Małecki z dużej litery to napisz również z dużej litery Kokoszka.
Dla mnie większą piz#ą, i pajacem będzie Małecki. Ale co tam, wystarczy sobie Reymana wytatułować, wyjść na gniazdo, i jest się idolem. Gratuluję wyboru idola

Dobrze napisane - damy szansę Kuczakowi i spółce, a Małecki niech dokończy karierę i jak wróży mu Weszło - niech uczy WF w szkole w Suwałkach.
Odpowiedz cytując