maTS napisał(a):

|
Ja się zastanawiam... skoro nie mamy kasy ani na transfery ani na duże kontrakty to lepiej poszukać w niższych ligach, 18-20 letnich zawodników, na pewno są i gwarantuję że jeśli tylko przyjdą to będą gryźć ziemie od 1 do 90 min i w cale nie za nie wiadomo jaką kase .... Ale my wolimy szukać za granicą...
|
A na jaką cholerę, skoro nawet naszym młodym wychowankom nie jesteśmy - z jakiegoś dziwnego powodu - w stanie dać szansy?