Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17900
Stary 15.12.2015, 17:06
maTS napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam... skoro nie mamy kasy ani na transfery ani na duże kontrakty to lepiej poszukać w niższych ligach, 18-20 letnich zawodników, na pewno są i gwarantuję że jeśli tylko przyjdą to będą gryźć ziemie od 1 do 90 min i w cale nie za nie wiadomo jaką kase .... Ale my wolimy szukać za granicą...
A na jaką cholerę, skoro nawet naszym młodym wychowankom nie jesteśmy - z jakiegoś dziwnego powodu - w stanie dać szansy?
Odpowiedz cytując