|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
|
|
Patryko napisał(a): 
|
Myślę, że spokojnie znajdzie się gość o umiejętnościach zbliżonych do Małeckiego z pierwszej ligi, za 1/4 jego kontraktu i z pięcioma latami mniej na liczniku (całkowicie abstrahując od jego "trudnego charakteru" i wybryków z przeszłości).
|
Dokładnie. Może np. ten: http://www.transfermarkt.pl/mariusz-...spieler/215124
|
|