|
Też jestem przeciwny taki powrotom, a już zwłaszcza w tym przypadku. Patryk nie prezentuje już dawno poziomu, który by mógł w jakikolwiek logiczny sposób argumentować zatrudnienie go z niezłym bądź co bądź kontraktem. A dodając do tego jego specyficzną osobowość i różnorakie wybryki, więcej z tego będzie w ogólnym rozrachunku szkody niż pożytku.
Żadne trzymanie szatni za mordę mnie tutaj nie przekona, bo jeśli o to chodzi, to już wolałbym ściągnąć Sobola - chociażby do sztabu szkoleniowego. Nam potrzeba piłkarzy świeżych, a nie zblazowanych gwiazdeczek. Mały zresztą gwiazdorzyć uwielbia, więc tym bardziej nie wydaje mi się, aby w momencie, gdy nie istnieje praktycznie żaden wartościowy trzon zespołu, taki as był nam potrzebny.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:04.
|