Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17892
Stary 15.12.2015, 13:06
Sevi napisał(a):Wyświetl post
Małeckiemu zdecydowanie NIE!
Gdybyśmy go zakontraktowali to byłby ogromny błąd..
zgadam się. ktokolwiek wpadł na pomysł by ściągnąć Małeckiego do Wisły powinien poważnie zastanowić się nad swoją kondycją psychiczną.
Odpowiedz cytując