Lukasz napisał(a):

Dokładnie to samo pomyślałem. Zaradny ten Gaszyński, nie powiem.
29.04.2014:
Firmie Impel, która zabezpieczała mecze "Białej Gwiazdy", Wisła jest winna milion złotych.
|
Smyrgu napisał(a):

zeby tylko jakiś ....
|
Pero napisał(a):

|
Albo mają w stosunku do nich jakiś dług i w formie barteru na koszulkach go rozliczą ;D
|
No i bardzo dobrze. Nie zajmuje to głównego miejsca na koszulce, a pomniejsza długi klubu. Szkoda, że tak późno o tym pomyślono. Ale ważne, że jest to już kroczek ku normalności