Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10501
Stary 15.12.2015, 12:52
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo pomyślałem. Zaradny ten Gaszyński, nie powiem.

29.04.2014:
Firmie Impel, która zabezpieczała mecze "Białej Gwiazdy", Wisła jest winna milion złotych.
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
zeby tylko jakiś ....
Pero napisał(a):Wyświetl post
Albo mają w stosunku do nich jakiś dług i w formie barteru na koszulkach go rozliczą ;D

No i bardzo dobrze. Nie zajmuje to głównego miejsca na koszulce, a pomniejsza długi klubu. Szkoda, że tak późno o tym pomyślono. Ale ważne, że jest to już kroczek ku normalności
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując