nesta napisał(a):

|
Na Twitterze ktoś sugerował, że chodzi o tego gościa od Frugo i Tigera.. ale czy on nie za cienki w uszach na przejecie Wisly, splate wszystkich dlugów i jeszcze jakiś sensowny plan inwestycyjny?
|
Frugo - za cienki.
Maspex - dałby radę.
Czekajmy, cierpliwość jest cnotą
