Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34123
Stary 15.12.2015, 12:17
Żadnego odpuszczania, nie cofać się ani na krok. jeszcze pewniej iść do przodu. Tą kwicząca bandę postkomunistycznych świń odsunąć czym prędzej od rządów, mediów publicznych, zacząć czyścić sądownictwo. Ta banda dobrze wie, ze realizacja programu PiS 500+, obniżenia wieku emerytalnego, czy bezpłatne leki dla ludzi od 75 lat to dla nich gwóźdź do trumny.
Nawet ich zwolennicy jak poczują w portfelu pieniądze i nie będą musieli płacić za leki w następnych wyborach nie dadzą sobie tego odebrać. Sitwa o tym dobrze wie i dlatego ujada i kwiczy. Mają strach przed oczami.